Koszulki z nadrukiem – zwiększ rozpoznawalność swojej firmy

Autor: nadesłane

Produkty, które mają na celu wypromowanie marki, przyjmują różne formy. Gadżety promocyjne w postaci toreb, czapek, bluz, kubków, breloków, a w końcu T-shirtów. Na koszulkach może pojawić się nazwa firmy lub marki, jej logo, znak charakterystyczny lub grafika, która nawiązuje do działalności marki. Nadruki lub naszywki mogą być drobne, a mogą zajmować większość powierzchni ubrania. IdeaShirt to marka, która zajmuje się tworzeniem wzorów, napisów, nadruków na koszulkach, które nosić mogą Twoi pracownicy lub które otrzymywać będą Twoi partnerzy biznesowi i klienci. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że taką koszulkę możesz zaprojektować samodzielnie w programie online. Sprawdź, co jeszcze mają do zaoferowania specjaliści.

Podaruj swoim klientom i partnerom prezenty w postaci koszulek z nadrukiem

Odzież to świetna forma gadżetu reklamowego. Koszulki z nadrukiem możesz rozdawać na eventach, w ramach nagrody w organizowanych przez Twoje przedsiębiorstwo konkurach. Możesz dystrybuować je w swoim firmowym sklepie internetowym oraz przekazywać klientom w ramach bonusów do zamówień. To również forma prezentu dla kontrahentów, z którymi pracujesz.

Oryginalne nadruki na koszulkach — wybierz swój personalizowany nadruk

W ofercie IdeShirt znajdziesz zarówno koszulki męskie, jak i damskie. Druk wykonywany jest zgodnie ze złożonym zamówieniem i zaprojektowanym przykładem w udostępnionym przez specjalistów. Na koszulkach możesz nanieść dowolny tekst, logo, obrazek. Nadruki mogą być tak oryginalne, jak pomysłowa jest Twoja marka. Koszulki i bluzy stanowić będą świetny zestaw do personalizacji marki. Pamiętaj, że im bardziej oryginalna koszulka, tym większa część odbiorców się nią zainteresuje. Nie bój się stawiać na oryginalne nadruki, napisy czy grafiki. Wybierz zakres kolorystyczny, jaki bezpośrednio związany jest z identyfikacją Twojej marki.

Jakościowe nadruki, które utrzymają się na koszulkach na stałe

Kupując koszulki, bluzy i gadżety za pośrednictwem sklepu IdeaShirt, możesz liczyć na zapewnienie najwyższej jakości produktów. W produkcji wykorzystywane są materiały o najlepszym gatunku. Specjaliści w tworzeniu nadruków wykorzystują cyfrowy druk DTG, oferują odzież tworzoną w technologii sitodruku, folii flex i flock, haftu komputerowego. Wysoka jakość druku, ale i koszulek wykorzystywanych w produkcji nadruków, to gwarancja tego, że tworzone koszulki wyróżniają się trwałością.

Szybka realizacja hurtowych ilości

Doświadczenie specjalistów sprawia, że eksperci mogą zapewniać swoim klientom najwyższą jakość. W przypadku dużych zamówień możesz liczyć na indywidualną wycenę. Czas realizacji zależny jest od ilości zamawianych koszulek, bluz czy gadżetów, jednak możesz liczyć na sprawne działanie i szybkie dostarczenie produktów pod wskazany adres. Wszystko dzieje się w kilka chwil za pośrednictwem strony www. Kreator nadruków jest intuicyjny i umożliwia łatwe tworzenie różnych konfiguracji. Nadruki są wyraziste, pełne nasyconych barw, wykonane z największą starannością o detale. Szeroki wybór rozwiązań sprawia, że klienci wracają do IdeaShirt po nowe części garderoby i nowe gadżety oraz akcesoria. Dbałość o detale to domena przedstawicieli pracujących dla IdeaThirt. Jeśli koszulki i bluzy mają posłużyć Tobie i Twoim klientom na długie lata, to połączenie bawełny, z której powstają elementy garderoby oraz jakościowe nadruki tworzą pewną całość, jakiej oczekujesz.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.