Pracujesz, mieszkasz na terenie powiatu kartuskiego?weź udział w projekcie Ona i On – Otwarci Na Wiedzę, Gotowi Do Zmian.

Pracujesz, mieszkasz na terenie powiatu kartuskiego, masz wykształcenie co najwyżej średnie – weź udział w projekcie Ona i On – Otwarci Na Wiedzę, Gotowi Do Zmian.

 

 

 

Od 1 stycznia 2011 r. Kaszubski Uniwersytet Ludowy rozpocznie realizację projektu pn. „Ona i On – otwarci na wiedzę, gotowi do zmian” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki).
Projekt skierowany jest do pracujących osób dorosłych mieszkających na terenie powiatu kartuskiego, które posiadają co najwyżej wykształcenie średnie. Preferowany jest udział kobiet oraz osób, które ukończyły 45 rok życia.

W ramach projektu oferujemy BEZPŁANIE następujące kursy:

1. KURS PRAWA JAZDY KAT. C i C+E, dające uprawnienia do kierowania ciężarówką z przyczepą. Dodatkowo kurs kwalifikacji wstępnej dla kierowców zawodowych dla 75% uczestników.

2. KURS PRAWA JAZDY KAT. D, dające uprawienia do kierowania autobusem. Dodatkowo kurs kwalifikacji wstępnej dla kierowców zawodowych dla 75% uczestników.

3. KURS OPERATORA KOPARKO-ŁADOWARKI

Poza w/w kursami, każdy z BO ma obowiązek udziału w następujących działaniach:

KURS INSPIRACJI:
• Zarządzanie czasem – 8 godz.
• Autoprezentacja – 10 godz.
• Zajęcia z psychologiem – 10 godz.
• Aktywne metody poszukiwania pracy – 8 godz.

COACHING – pomoc w odkryciu celów zawodowych i stworzenie strategii ich osiągnięcia dla wszystkich uczestników (4 sesje x 1,5 godz.)

PODSTAWOWY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO (60 godz.) nabycie podstawowych umiejętności komunikowania się w j. angielskim, w tym terminy związane m.in. z transportem międzynarodowym (poziom A1-starter lub elementary).

{module Artykul Reklama google }

Szkolenia odbywać się będą w pobliżu miejsca zamieszkania uczestników projektu oraz poza godzinami ich pracy!

UWAGA!
Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 17 stycznia 2011 r. i trwać będzie do 17 lutego 2011 r. Formularze zgłoszeniowe w formie elektronicznej zostaną udostępnione dnia 17 stycznia 2011 r. na stronach internetowych: www.kul.org.pl, www.gok.sierakowice.pl.
Zgłoszenia będą przyjmowane:
• droga pocztową – wypełniony formularz zgłoszeniowy przesłany na adres:
Kaszubski Uniwersytet Ludowy w Wieżycy. 83-315 Szymbark;
• osobiście- wypełniony formularz zgłoszeniowy dostarczony na adres:
– Kaszubski Uniwersytet Ludowy w Wieżycy, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00;
– Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.30.


Więcej informacji pod numerami tel.: 58 684 38 14, 691 781 210

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie!!!

POBIERZ

Formularz zgłoszeniowy Ona i On otwarci na wiedzę gotowi do zmian.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

źródło: zukowo.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.