Poznaj kandydatki do tytułu Miss Ziemi Kaszubskiej

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Poznaj kandydatki do tytułu Miss Polski Ziemi Kaszubskiej 2011. Zarówno w kategorii „dorosłej”, jak i najładniejszej nastolatki.

Tegoroczny finał wyborów Miss Kaszub odbędzie się w sobotę 16 kwietnia o godzinie 17 w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie koło Gdyni. Wówczas na scenie zaprezentują się kandydatki, wyłonione w castingach, które odbyły się na pomorzu w ostatnich tygodniach.

 

 

 

 

 

Zobaczymy dziesięć pań ubiegających się o tytuł Miss Kaszub i dziesięć ich młodszych kandydatek walczących o tytuł Miss Nastolatek. Impreza w Pierwoszynie jest zarazem eliminacją krajowego konkursu Miss Polski.

Na żywo kandydatki będzie można podziwiać w przyszłą sobotę, natomiast już teraz zapraszamy do obejrzenia ich na stronach internetowych serwisu naszemiasto.pl. tu także można wziąć udział w zabawie, typując swoją faworytkę. Galerie można znaleźć pod tym adresem

Wśród pań ubiegających się o tegoroczną koronę Miss Polski Ziemi Kaszubskiej dominują mieszkanki Trójmiasta: 4 są z Gdyni, 3 z Gdańska i po jednej z Rumi, Redy i Pierwoszyna.

Natomiast o tytuł najładniejszej nastolatki ubiegają się dziewczęta z Gdyni (3),Rewy (2) oraz Rumi. Lęborka, Żukowa, Gościcina i Redy.
Przypomnijmy, że ubiegłoroczna Miss Kaszub Nastolatek – Marta Białek z Gdyni, zdobyła później tytuł Miss Polski 2010 w tej kategorii wiekowej.

Miss Polski Ziemi Kaszubskiej 2011 – nastolatki

Poznaj kandydatki do tytułu Miss Ziemi Kaszubskiej

 

 

{module do-reklamy-intertekst-2|none}

źródło: naszemiasto.pl

 

{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.