Pożar stodoły w Karczemkach. Prośba o pomoc w odbudowie.

 

 

W dniu wczorajszym (31.10.2014r.) strażacy z OSP Chwaszczyno zostali zadysponowani do pożaru. Po przybyciu na miejsce ogień zajmował już dużą część budynku. Nasi druhowie przystąpili natychmiast do działań gaśniczych, a w międzyczasie docierały na miejsce kolejne zastępy. Mimo sprawne przeprowadzonej akcji spaleniu uległa stodoła połączona z budynkiem inwentarskim.

 
W powyższej sprawie do naszej redakcji odezwała się również Pani Agnieszka – sąsiadka poszkodowanych, która chciałaby poprosić o pomoc ludzi dobrej woli. Zaproponowała zbiórkę pieniędzy na odbudowę stodoły oraz od okolicznych gospodarstw siano/paszę dla uratowanych zwierząt, które straciły schronienie. W liście Pani Agnieszka napisała, że jej rodzina sama nie jest w stanie wiele zrobić poza niewielkim wsparciem finansowym ale „grosz do grosza” i wspólnymi siłami możemy więcej zdziałać!

 

Osoby zainteresowane chęcią pomocy bardzo prosimy o kontakt z naszą redakcją – kontakt@chwaszczyno.pl

 

 pozar-stodoly1

 

pozar-stodoly2

 

pozar-stodoly4

 

pozar-stodoly4

 

 zdjecia: ospchwaszczyno.pl

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.