Powstała strona klubu KS Chwaszczyno! Zapraszamy – www.ks.chwaszczyno.pl

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

 

 

Od 26 lutego br. klub KS Chwaszczyno posiada własny, oficjalny portal internetowy. Zarząd klubu podjął decyzję o utworzeniu strony, aby być bliżej mieszkańców i informować ich na bieżąco o wszystkich ważnych wydarzeniach związanych z KSCh.

 

Na portalu klubu możemy znaleźć informacje o wszystkich rozgrywanych meczach klubu. Są także składy drużyn, zarówno składu seniorskiego, jak i juniorskiego (ze zdjęciami). Możemy poznać zarząd klubu i tych, którzy trenują zawodników KS Chwaszczyno. Dostępne są także galeria klubu oraz stadionu. Znajdziemy również informacje o sponsorach, którzy wspierają działania KSCh. Wkrótce będzie można zakupić gadżety związane z klubem.

 

Wszystko będzie na bieżąco aktualizowane, a strona będzie sukcesywnie się rozwijać. Zapraszamy do śledzenia www.ks.chwaszczyno.pl

 

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.