Posterunek policji oraz monitoring w Chwaszczynie

{module do-reklamy-intertekst|none}

Jest szansa na utworzenie posterunku Policji oraz monitoringu w Chwaszczynie. Zabiega o to od dłuższego czasu  Radny Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus wraz z Burmistrzem Gminy Żukowo Panem Jerzym Żurawiczem.

 

Jestem już po kilku spotkaniach i mam nadzieję, że w roku bieżącym dojdzie do otwarcia takiego posterunku. – mówi radny Piotr Fikus.

Zostały wytypowane dwa miejsca na posterunek, które w przyszłym tygodniu zostaną ocenione po wizji lokalnej przeprowadzonej przez Burmistrza Gminy Żukowo Pana Jerzego Żurawicza, i Komendanta Policji Powiatowej Panią Beatę Perzyńską.


W związku z częstymi kradzieżami pojazdów dodatkowo dla poprawy bezpieczeństwa w Naszej Gminie i w Naszej Miejscowości potrzebny jest monitoring w Chwaszczynie. W Żukowie taki monitoring już funkcjonuje, co doprowadziło do znacznej poprawy bezpieczeństwa.


Na ostatniej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego radny Piotr Fikus zgłosił wniosek dotyczący monitoringu Chwaszczyna. Stanowisko Komisji zostało skierowane do Pani Starosty Janiny Kwiecień za pośrednictwem której sprawa monitoringu Naszej Miejscowości zostanie skierowana do Burmistrza Gminy Żukowo Pana Jerzego Żurawicza.


O podjętych ustaleniach będziemy informowali na bieżąco.


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.