Porządki na Wiejskiej

 

Dzięki staraniom części członków rady sołeckiej w Chwaszczynie, kilka dni trwały prace związane z uporządkowaniem działek gminnych pomiędzy ulicą Gdyńską, a Wiejską, czyli terenem przyległym do działki na której stoi budynek po byłym przedszkolu.

Zależało nam tak bardzo na tym, ponieważ jest przygotowywany plan zagospodarowania przestrzennego dla Centrum Chwaszczyna i może dzięki temu, jeśli zostaną uporządkowane to lepiej oddadzą klimat tego miejsca. Będzie widać jak faktycznie wyglądają.

Jednocześnie naszym celem było, aby centrum Chwaszczyna doprowadzać powoli do ładu i porządku. Było tam pełno śmieci i zarośli, które praktycznie do połowy zasłaniały tę działkę.

 

Mam nadzieję, że teraz lepiej wygląda. Wielkie podziękowania należą się Panu Tomaszowi Szymkowiakowi, który swoją decyzją przyczynił się do poprawy wizerunku naszego Chwaszczyna.

Aleksandra Nosel – Rada Sołecka Chwaszczyna

 

{unitegallery duze2 catid=6}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.