{module do-reklamy-intertekst|none}
Od środy 2 stycznia 2012 r. rozpoczynają się w naszej parafii wizyty duszpasterskie. Poniżej szczegółowy porządek:
Dzień |
Data |
Miejscowość / ulica |
Godz. |
Środa |
02.01 |
1) Chwaszczyno – Mazurowo: ul. Derdowskiego, Sychty, Majkowskiego 2) Chwaszczyno: ul. Konopnickiej, Fredry, Makuszyńskiego, Brzechwy, Staffa, Leśmiana, Asnyka, Jana Pawła II |
15.00 |
Czwartek |
03.01 |
1) Chwaszczyno: ul. Żeromskiego, Gałczyńskiego, Norwida 2) Chwaszczyno: ul. Poprzeczna i Łąkowa 3) Chwaszczyno: ul. Mickiewicza od p. Kazimierza Dunst do pierwszych numerów i ul. Kochanowskiego |
15.00 |
Sobota |
05.01 |
1) Borowiec – ul. Mickiewicza od p. Dunst, ul. Sobiesława I do Świętopełka, Kopalniana, Żwirowa, Kamienna, Racibora, Żwirowa, Torfowa, Piaskowa, Błotna, Reja, Krasickiego 2) Lisie Błota od państwa Ziętek – ul. Wąska, Słoneczna, Podleśna 3) Lisie Błota: ul. Leśna |
14.00 |
Poniedziałek |
07.01 |
1) Chwaszczyno: ul. Prusa, Tuchomska od Oliwskiej do Przyleśnej, Przyleśna (Karczemki) 2) Chwaszczyno: Lisie Błota od państwa Pospiesznych, ul. Tuchomska, Dobrzewińska, Lisia i ul. Gdyńska nr 1 |
15.00 |
Wtorek |
08.01 |
1) Chwaszczyno: ul. Węglowa 2) Chwaszczyno: ul. Wybickiego |
15.00 |
Środa |
09.01 |
1) Chwaszczyno: ul. Gdyńska od ronda do p. Biesek, Wiejska 2) Chwaszczyno: ul. Gdyńska nr 35-55 i 24-36, Abrahama, ks. Kupera, Ceynowy od Oliwskiej, ks. Sarnowskiego |
15.00 |
Czwartek |
10.01 |
1) Droga Bojańska: Polna koło p. Fopke, Rewerenda, Wiczlińska 2) Chwaszczyno: ul. Polna(do Rewerendy), Dąbrówki |
15.00 |
Piątek |
11.01 |
1) Starochwaszczyńska i Kacze Buki do p. Rudnik, Pozańskich 2) Starochwaszczyńska od p. Klein do Rum |
15.00 |
Sobota |
12.01 |
1) Chwaszczyno: ul. Oliwska od Markopolu do p. Miąskowskich, Tuwima, Krótka, 2) ul. Rewerenda od p. Lidzbarskich, ul. Pomianowskiego, Bielińskiego. Kolonia do p. Kleszczewskich 3) ul. Chwaszczyńska od p. Bruna, ul. Gdyńska do p. Dunst |
14.00 |
Niedziela |
13.01 |
1) Chwaszczyno: ul. Oliwska od Markopolu do Bocznej, Św. Wojciecha, Orzeszkowej, Nałkowskiej, Boczna, Rzemieślnicza 2) Gdańsk – Osowa: ul. Myśliborska, Złotowska, Krajeńska 3) Kacze Buki od Myśliborskiej do p. Kortas, Stefanowskich, Bieschke, Lademann |
14.00 |
Poniedziałek |
14.01 |
1) Karczemki: Bociania, Jeziorna, Oliwska od Bocznej do Jeziornej, Granitowa, Pastelowa 2) Czarne Błota: Świętobora, Warcisława, Jaromira, Przemysława |
15.00 |
Wtorek |
15.01 |
1) Czarne Błota: Sobiesława I nry 41-97, Mściwoja 2) Gdańsk – Osowa: ul. Chojnicka, Kwidzyńska |
15.00 |
Środa |
16.01 |
1) Chwaszczyno: ul. Droga Kaszubska od ul. Oliwskiej do lasu, Wrzosowa, Kasztanowa, Brzozowa, Świerkowa, Akacjowa, Bogusława, Jadwigi od strony Drogi Kaszubskiej 2) Gdańsk – Osowa: ul. Gnieźnieńska, Kruszwicka |
15.00 |
Czwartek |
17.01 |
1) Gdańsk – Osowa: ul. Kielnieńska od torów kolejowych do Chełmińskiej i Gnieźnieńskiej, Iławska 2) Gdańsk – Osowa: ul. Kielnieńska od Chełmińskiej i Gnieźnieńskiej do Bursztynowej |
15.00 |
Piątek |
18.01 |
1) Chwaszczyno: ul. Sienkiewicza 2) Chwaszczyno: ul. Słowackiego |
15.00 |
Sobota |
19.01 |
1) Chwaszczyno: ul. Wieniawskiego, Moniuszki, Szymanowskiego, Chopina, Klonowa, Jarzębinowa 2) Chwaszczyno: ul. Diamentowa, Brylantowa, Jeziorna, Szafirowa, Radarowa, Szmaragdowa, Ekologiczna, Złota 3) Chwaszczyno: ul. Ulice nad Jeziorem Wysockim: Sambora I, Wysocka, Szczęśliwa, Cicha, Spacerowa, Widokowa, Zaciszna, , Małgorzaty, Mirosławy, Katarzyny, Jadwigi(od jeziora), Damroki, Anastazji, Eufemii, Gertrudy, Zwinisławy |
14.00 |
Niedziela |
20.01 |
1) Chwaszczyno: ul. Droga Kaszubska od Gdyńskiej do Oliwskiej, Ogrodowa, Oliwska 30-81, Teodora, Telesfora, Bursztynowa 2) Tuchom po prawej stronie szosy od p. Domaszk, Semmerling, ul. Gdyńska do Spacerowej, Kwiatowa, Ogrodowa 3) Nowe osiedle pod Warzenko 4) Nowe osiedle nad Jeziorem Osowskim |
14.00 |
Poniedziałek |
21.01 |
1) Gdańsk-Osowa: ul. Chełmińska od Kielnieńskiej do nr 8 i osiedle na prawo od nr 8 2) Gdańsk-Osowa – Chwaszczyno: ul. Chełmińska od nr 37-45 do końca i ul. Miła, Kawelska, Spokojna |
15.00 |
Wtorek |
22.01 |
1) Tuchom: ul. Spacerowa, Wczasowa, Jeziorna (p. Krausa) 2) Tuchom: ul. Pszenna, z Spacerowej nr 30, Polna, Żytnia, Tęczowa |
15.00 |
Środa |
23.01 |
1) Tuchom: ul. Dębowa, Spacerowa nr 1, Gdyńska 31-41 do Wesołej, Wesoła 2) Tuchom: po lewej stronie szosy od ul. Długiej do państwa Wickich, ul. Banińska, Żukowska, Miszewska, Nowy Tuchom |
15.00 |
Czwartek |
24.01 |
1) Tuchom: po prawej stronie szosy od Wesołej do drogi na Warzenko, ul. Szczęśliwa, Miła, Pogodna, Słoneczna 2) Tuchom: ul. Długa od początku do p. Furman i Block (nr 28) i ul. Lipowa, Topolowa, Sosnowa |
15.00 |
Piątek |
25.01 |
1) Tuchom: ul. Długa od p. Belka do p. Keslinka, ul. Brzozowa 2) Tuchom: ul. Długa od p. Plichta do Stanisława Wiśniewskiego |
15.00 |
Sobota |
26.01 |
1) Tuchom: od leśniczówki do ul. Długiej – lewa strona szosy (do p. Herka) i ul. Szkolna do p. Kąkol – Jażdżewscy 2) Tuchom: ul. Prusa i Szkolna do końca. 3) zgłoszenia indywidualne – kolędy dodatkowe. |
14.00 |
Księża będą rozpoczynać kolędy od pierwszych numerów ulic, chyba, że wyraźnie zaznaczono inaczej w opisie trasy kolędy.
Tam gdzie jest dalej, jeżeli jest taka możliwość, prosimy o przyjazd po księdza samochodem.
Prosimy, aby sąsiedzi powiadamiali siebie nawzajem o terminie kolędy, a jeżeli jakaś ulica nie została uwzględniona w wykazie kolęd prosimy o kontakt z biurem parafialnym.
{module dol-artykulu|none}