Porozumienie w sprawie drogi w Karczemkach?


W dniu 12 września 2012 roku w Szemudzie odbyło się spotkanie w sprawie drogi relacji Karczemki – Tuchom z udziałem przedstawicieli władz samorządowych oraz zarządców dróg przyległego obszaru, na którym Gminy Szemud i Żukowo zadecydowały, że będą wspólnie zarządzać tą drogą.

 

Spotkanie odbyło się za zamkniętymi drzwiami Urzędu Gminy, na które nie został zaproszony właściciel drogi Eugeniusz Stefanowski.


Spotkanie zakończyło się wydaniem komunikatu, gdzie stwierdzono m.in. że „cała droga stanowi drogę publiczną, której własność gminy nabyły z mocy prawa” oraz że „gmina Szemud przewiduje w krótkim czasie zawarcie porozumienia z gminą Żukowo w celu wspólnej eksploatacji i użytkowania wszystkich dróg łączących te gminy”.


Pan Eugeniusz Stefanowski został zaproszony na 14 września do Gminy Szemud, aby poznać szczegółowe stanowisko władz i wtedy okaże się czy droga zostanie ponownie otwarta.


Michał Witt

 

komunikat-prasowy-gminy-szemud-ws-drogi-karczemki

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.