Poprawa ciągłości dostaw enrgii elektrycznej

 

{module do-reklamy-intertekst|none}


Dnia 7 stycznia 2013 roku otrzymałem odpowiedź od ENERGA OPERTAOR. W otrzymanym piśmie Dyrektor Zarządzania Majątkiem Sieciowym Pan Piotr Bartczak informuje Nas o podjętych działaniach zmierzających do poprawy ciągłości dostaw energii elektrycznej do Naszej Miejscowości i okolic.

 

Przeprowadzono następujące prace:

– przeprowadzenie oględzin w zakresie zadrzewienia pod napowietrznymi liniami energetycznymi,

– na podstawie oględzin przeprowadzono wycinki drzew i krzewów rosnących pod liniami energetycznymi. W sumie wycięto 6,2 ha krzewów i 3923 szt. drzew,

– w trybie awaryjnym wymieniono odcinek kabla na kabel nowszego typu,

– dla możliwości szybszego eliminowania awaryjnych odcinków wbudowano 4 szt., rozłączników sterowanych radiowo,

– w 2013 roku planuje się wbudowanie kolejnych 3 szt.,

– obecnie realizowane jest zlecenie projektu rezerwowego zasilania Naszej Miejscowości, które będzie uruchamiane wyłącznie w przypadku awarii głównego zasilania.

 

Wspólnie z mieszkańcem Chwaszczyna Panem Henrykiem Bobrem reprezentując Mieszkańców Chwaszczyna prowadziliśmy rozmowy z Dyrektorem Generalnym Panią Agnieszką Okońską oraz z Dyrektorem Departamentu Zarządzania Majątkiem Sieciowym Panem Piotrem Bartczakiem w celu poprawy ciągłości zasilania w energię elektryczną Naszego Rejonu. W wyniku złożonego pisma z podpisami Mieszkańców Chwaszczyna i przeprowadzonych rozmów ENERGA OPERATOR zdecydowanie podjęła wszelkie niezbędne działania zmierzające do poprawy ciągłości zasilania energetycznego Naszej Miejscowości i okolic.

 

W imieniu Mieszkańców Chwaszczyna serdecznie dziękuję Pani Dyrektor Agnieszce Okońskiej i Panu Dyrektorowi Piotrowi Bartczak za wszelkie podjęte i planowane w roku 2013 decyzje związane z poprawą ciągłości zasilania w energię elektryczną Naszej Miejscowości i okolic (skan pisma poniżej).

 

Piotr Fikus

Radny Powiatu Kartuskiego


Energa-odpowiedz-prad-chwaszczyno


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.