Polna, Dąbrówki, Rewerenda, Telewizyjna, Zbożowa z nowymi tablicami

 

Z inicjatywy Komitetu Mieszkańców ul. Rewerenda i Polna w Chwaszczynie, w miniony czwartek 24 lipca, Spółka Komunalna Gminy Żukowo dokonała montażu tablic z nazwami ulic w północnozachodniej części Chwaszczyna.

 

Obszar, na którym zamontowano tablice, jest bardzo rozległy, a zabudowa dość rozproszona. Usytuowanie tablic pozwoli na szybsze dotarcie pod konkretny adres zwłaszcza służbom dbającym o nasze bezpieczeństwo i porządek, pracownikom poczty czy kurierom. Do tej pory różnorakie służby, dostawcy a nawet goście docierający do Mieszkańców mieli ogromny problem z właściwym określeniem adresu zabudowań, zwłaszcza, że drogi o tej samej nazwie rozwidlają się, bądź tak jak w przypadku ul. Rewerenda i Telewizyjnej są odcinkami nieprzejezdne. Zależało nam aby poza funkcją informacyjną nowe tablice i słupki były wizualnie jednorodne i estetyczne.

 

Wszystkim zaangażowanym w realizację tego zadania serdecznie dziękuję.

 

Jacek Fopke

Przewodniczący Komitetu Mieszkańców

 

{gallery}2014/2014-07/tablice-rewerenda{/gallery}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.