Policjanci zatrzymali w Chwaszczynie poszukiwanego 6 listami gończymi.

 

W piątek policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób zatrzymali 44-letniego mężczyznę poszukiwanego 6 listami gończymi i 2 nakazami doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego.  Mężczyzna ma na swoim koncie oszustwa, pobicia, jazdę w stanie nietrzeźwości i uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. W areszcie spędzi ponad 2 lata.

 

29 listopada policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 44-letniego mieszkańca woj. warmińsko-mazurskiego, poszukiwanego 6 listami gończymi i dwoma nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego. Zatrzymany ma na swoim koncie pobicia, oszustwa, jazdę pod wpływem alkoholu oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. 44-latek ukrywał się od jakiegoś czasu na terenie Chwaszczyna. Wpadł w momencie jak kupował papierosy w pobliskim kiosku. Był całkowicie zaskoczony widokiem policjantów.

 

Zatrzymany trafił do Aresztu Śledczego w Gdańsku. Mężczyzna ma do odbycia karę ponad 2 lat pozbawienia wolności.

 

źródło:pomorska.policja.gov.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.