Policja szuka świadków śmiertelnych potrąceń

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Komisariat Policji w Żukowie zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc do wszystkich, którzy mogą udzielić jakichkolwiek informacji w sprawie śmiertelnych wypadków drogowych, które niedawno miały miejsce  w Chwaszczynie, Baninie i Żukowie. We wszystkich przypadkach potrąceni piesi ponieśli śmierć na miejscu.

 

Dnia 23.11.2011 około godz. 13.20 w Chwaszczynie na ul. Oliwskiej doszło do potrącenia pieszego na przejściu dla pieszych przez samochód ciężarowy marki Man, w następstwie czego pieszy poniósł śmierć na miejscu.

 

Dnia 2.12.2011 około godz. 19.10 w Baninie na ul. Lipowej doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy, w następstwie czego piesza poniosła śmierć na miejscu wypadku.

 

Dnia 14.12.2011 około godz. 6.30 w Żukowie na ul. Gdańskiej doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy, w następstwie czego piesza poniosła śmierć na miejscu wypadku.

 

Świadkowie, którzy widzieli przedmiotowe zdarzenia lub udzielali pomocy, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Żukowie w godz. 6.00 – 22.00 pod nr tel.:* 58 685 21 70* lub całodobowo pod nr tel. 997.

 

KP Żukowo{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.