Policja szuka pokrzywdzonych

Policjanci z komisariatu w Żukowie proszą o kontakt dwie pokrzywdzone kobiety, którym 3 października na terenie giełdy samochodowej w Chwaszczynie próbowano ukraść portfele.

Komisariat Policji w Żukowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kartuzach prowadzi postępowanie przygotowawcze przeciwko Stanisławie S. i Teresie S., podejrzanym w sprawie dwóch zdarzeń usiłowania kradzieży. Do zdarzenia doszło 3 października br. na terenie giełdy samochodowej w Chwaszczynie w rejonie stoisk z odzieżą, gdzie ustalone sprawczynie usiłowały dokonać kradzieży mienia w postaci portfeli z damskich torebek.

W związku z faktem, że osoby pokrzywdzone, tj. dwie młode kobiety w wieku 20-25 lat, włosy koloru blond (opis podany przez świadków) oddaliły się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem patrolu policji, Komisariat Policji w Żukowie zwraca się z apelem o pilne skontaktowanie się wymienionych osób z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie asp. sztab. Michałem Domerackim pod numerem tel. 58 685 21 90 lub oficerem dyż. KP w Żukowie pod numerem tel. 58 685 21 70.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.