Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku w Chwaszczynie

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło w środę, 31 października 2012 roku, około godz. 14.30 w Chwaszczynie, na skrzyżowaniu ulic Gdyńskiej z Polną (w rejonie przystanku linii Z).


Według wstępnych ustaleń kierujący rowerem zderzył się z ciągnikiem siodłowym mercedes benz wraz z naczepą. Rowerzysta poniósł śmierć na miejscu.


W chwili wypadku na przystanku zapewne znajdowało się wiele osób – ich zeznania mogą przyczynić się do ustalenia szczegółowego przebiegu wypadku.


Świadkowie, którzy widzieli to zdarzenie proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Żukowie, tel. 58 685 21 70, prowadzącym postępowanie asp. mgr. Arturem Holkiem, nr tel. 58 685 21 92 lub całodobowo z dyżurnym KPP Kartuzy, pod nr. 58 685 22 22 lub z najbliższą jednostką policji.


 

źródło:Dziennik Bałtycki

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.