Połączone Zebranie Wiejskie Chwaszczyna i Tuchomia w sprawie żwirowni. Będzie ankieta do wypełnienia.

AKTUALIZACJA: Sobotnie spotkanie ma mieć formę konsultacji, a nie połaczonego Zebrania Wiejskiego Chwaszczyna i Tuchomia.

Zmiana wynika z Obwieszczenia i Zarządzenia Burmistrza Gminy Żukowo w sprawie przeprowadzenia konsultacji dot. żwirowni

 

 

W sobotę 25 kwietnia 2015r. o godz. 13.00 w chwaszczyńskiej szkole odbędzie się WSPÓLNE SPOTKANIE ZEBRANIE WIEJSKIE MIESZKAŃCÓW CHWASZCZYNA I TUCHOMIA.

 

Jedynym tematem zebrania będą konsultacje z mieszkańcami w sprawie ewentualnego wycięcia lasu i lokalizacji żwirowni na działce leśnej nr 245/7 pomiędzy Tuchomiem, a Chwaszczynem.

 

Jak informuje portal kartuzy.naszemiasto.pl Burmistrz Wojciech Kankowski zapowiada, że w ramach konsultacji społecznych mieszkańcy otrzymają do wypełnienia ankiety.
Zaproponowałem, by ankiety mogli wypełnić także właściciele nieruchomości znajdujących się na terenie obu sołectw – dodaje Wojciech Kankowski. – Im więcej osób się wypowie w tym temacie, tym otrzymamy mocniejszy obraz sytuacji.


Na zebranie wiejskie mają być zaproszeni przedstawiciele inwestora, specjaliści od urbanistyki.

 

 

źródło: http://zielone-chwaszczyno.blog.pl/

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.