POKAZ KOTÓW RASOWYCH W CENTRUM HANDLOWYM OSOWA

19 listopada w CH Osowa odbędzie się pokaz najciekawszych ras kotów z całego świata. W ramach wydarzenia będzie można wesprzeć OTZ Animals” Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa oraz zaadoptować kota.

W listopadową niedzielę w gdańskim Centrum Handlowym pojawią się hodowcy kotów z całej Polski wraz ze swoimi niezwykłymi pupilami. Każdy, kto odwiedzi w niedzielę Osowę, będzie mógł obejrzeć z bliska najciekawsze kocie rasy z całego świata, m.in. persy, ragdolle, maine coony czy koty syjamskie. Na pokazie zostanie zaprezentowanych aż 60 kotów. Z każdym z wystawców będzie można porozmawiać i podpytać o kota danej rasy i jak należy go odpowiednio pielęgnować oraz czym dana rasa różni się od pozostałych i skąd pochodzi.

Wszystkie zwierzęta wezmą udział w wyborach na najpiękniejszego kota. Zwycięzcy, którzy zajmą miejsca na podium, zostaną wybrani głosami publiczności. Oprócz tego na scenie odbędzie się koci pokaz mody – pojawią się hodowcy z kotami rasy Sfinks, które wystąpią przed publicznością w swoich kocich ubrankach.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do wsparcia OTZ „Animals” Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce koło Wejherowa. Na terenie Centrum Handlowego pracownicy schroniska przeprowadzą zbiórkę pieniędzy, suchej i mokrej karmy, wszelkich akcesoriów dla kotów, takich jak kuwety, drapaki czy zabawki, i opowiedzą klientom Centrum o swojej działalności. Będą również zachęcać do kocich adopcji. Akcja adopcyjna rozpocznie się na kilka dni przed wydarzeniem na fanpage’u Centrum Handlowego Osowa (www.facebook.com/CHOsowa). Zostaną tam opublikowane zdjęcia i opisy kotów, którymi można się zaopiekować.

Dodatkowo dla miłośników kotów przygotowano targi zoologiczne, w ramach których zaprezentowane zostaną najnowsze produkty i usługi kociego rynku. Pojawią się stoiska rękodzielnicze z takimi wyrobami, jak filcowe torebki, podkładki czy maskotki, zakładki do książek, magnesy, biżuteria, rzeźby czy wyroby ceramiczne. Motywem przewodnim wszystkich artykułów rękodzielniczych będzie oczywiście kot. Z okazji wydarzenia swoją wyjątkową ofertę artykułów zoologicznych przedstawi również sklep ZooDelikatesy,mieszczący się w CH Osowa. W tym dniu będzie można zakupić różnego rodzaju karmy i kocie przysmaki w okazyjnych cenach oraz porozmawiać o kotach z weterynarzem.

Najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych i zabawach przeprowadzanych przez animatorów w strefie kocich animacji. Nie zabraknie ulubionych atrakcji – malowania buzi oraz fotobudki z kocimi akcesoriami, z której wykonane zdjęcia wezmą udział w konkursie z nagrodami ufundowanymi przez Sklep ZooDelikatesy.

„Na wydarzenie „Moda Na Koty” zapraszamy całe rodziny – pokaz kotów najróżniejszych ras to nie lada gratka nie tylko dla zagorzałych kocich miłośników” – zaprasza na event Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

„Moda Na Koty” odbędzie się w niedzielę, 19 listopada, od 12:00 do 18:00.

moda na koty grafika 1

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.