Najmłodsi gracze KS Chwaszczyno i SKS VIGO Tuchom na meczu Polska – Dania

 

We wtorkowy wieczór najmłodsi gracze KS Chwaszczyno oraz SKS VIGO Tuchom wraz z opiekunami wybrali się na Stadion Miejski w Gdyni na mecz reprezentacji Polski U21 z Danią w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2019.

Nasza prawie 100-osobowa grupa mocno kibicowała naszej reprezentacji. Bardzo się to opłaciło, bo gorący doping przyniósł polskiej drużynie wygraną 3:1. Dzieciaki widziały piękne gole. Wyjazd bardzo się udał. Po raz kolejny władzom klubu oraz trenerom udało się zorganizować wyjazd na mecz reprezentacji.

polska dania 1

fot. Wyjazd na mecz reprezentacji U21 Polska : U21 Dania

W tym miejscu w imieniu obu klubów oraz naszych zawodników obecnych na meczu składam serdeczne podziękowania władzom PZPNu oraz Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej w Gdańsku za otrzymaną pulę bezpłatnych biletów.

Dziękujemy firmie przewozowej AUTOKOMFORT za bezpieczny dowóz na mecz.

Prezes Klubu Sportowego Chwaszczyno
Janusz Płocki

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.