Podziękowanie Piotra Fikusa za udział w wyborach

{module do-reklamy-intertekst|none}

Bardzo dziękuję wszystkim Mieszkańcom Naszego okręgu wyborczego za udział w wyborach. Dziękuję zwłaszcza tym, którzy zaakceptowali program ugrupowania PJN,

nie wystraszyli się sondaży i oddali głos na listę numer 2 – Polska Jest Najważniejsza. Dzień wyborów to zawsze święto demokracji, dlatego z szacunkiem przyjmuję werdykt wyborców. Wiem, że PJN jest młodą partią, która miała bardzo mało czasu na przygotowania, bardzo mało pieniędzy na prowadzenie kampanii i bardzo małe zasoby kadrowe, żeby skutecznie przekonać wyborców do swojego programu.


Mimo to, uzyskałem trzeci wynik na naszej liście uzyskując – 620 głosów. Nasza 1 – Elżbieta Jakubiak otrzymała 6268 głosów, zaś 2 – Marek Makowski 628 głosów. W Chwaszczynie otrzymałem drugi wynik – 134 głosy, po Panu Marku Biernackim z PO, który otrzymał 302 głosy.


Piotr Fikus


{module do-reklamy-intertekst-2|none}{module reklama-artykul-n|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.