Podmyta jezdnia po czwartkowych opadach

Na naszą skrzynkę mailową wpłynęła wiadomość, w której Czytelnik informuje, że na ul. Kaszubska Droga zostały podmyte płyty jumbo. Sytuacja stwarza zagrożenie dla jeżdżących tamtędy pojazdów. Podmyty jest też chodnik wzdłuż ul. Oliwskiej.

„Witam,
w wyniku opadów deszczu w dniach 14-15.07 oraz akcji wypompowywania wody ze stacji LPG i salonu Toyoty w kierunku ul. Kaszubska Droga (w kierunku jeziora) zostały podmyte płyty jumbo zaraz za skrzyżowaniem na końcu asfaltu). Sytuacja jest o tyle poważna, że płyty te się zapadają i można uszkodzić samochód.

podmyte plyty kaszubska droga 3

fot. nadesłane

Ruch w tym miejscu jest b.duży. Dodatkowo na łuku ulicy przed przepompownią również są podmyte płyt oraz w dalszym ciągu nie zostały naprawione ruchome płyty kilkaset metrów przed posesją nr 40. (…)

podmyte plyty kaszubska droga 8

fot. nadesłane

Dodatkowo zgłaszam podmycie chodnika biegnącego z centrum Chwaszczyna do skrzyżowania z KD.

Proszę o naprawę ułożenia płyt w tych trzech miejscach.

Pozdrawiam”

 

podmyte plyty kaszubska droga 1

fot. nadesłane

podmyte plyty kaszubska droga 4

fot. nadesłane

podmyte plyty kaszubska droga 5

fot. nadesłane

podmyte plyty kaszubska droga 6

fot. nadesłane

podmyte plyty kaszubska droga 11

fot. nadesłane

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.