Podgląd na żywo na rondo w Chwaszczynie z wieży nowego kościoła

Czy wiesz, co się w tej chwili dzieje w okolicach ronda w Chwaszczynie? Chcesz być na bieżąco i mieć rzeczywisty podgląd na centrum naszej miejscowości? Spójrz na Chwaszczyno „oczami” kamery on-line umieszczonej na wieży nowego kościoła!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z podglądu z kamery on-line umieszczonej na wieży nowobudującego się kościoła w Chwaszczynie. Urządzenie w czasie rzeczywistym pokazuje obecną sytuację na rondzie w Chwaszczynie.

KAMERA ON-LINE

Kamera z widokiem na rondo może mieć szerokie przeznaczenie. Ta perspektywa sytuacji drogowej na ruchu okrężnym być może nie jest zbyt przejrzysta, ale choć w małym stopniu przyczyni się do oceny drożności tego punktu łączącego Trójmiasto w Kaszubami.

Będąc daleko od domu można w łatwy i szybki sposób sprawdzić aktualną pogodę w Chwaszczynie.

Wreszcie, jest to też pewien sposób na promocję naszej miejscowości. Część z nas prawdopodobnie nigdy nie widziała Chwaszczyna z tej perspektywy, z wysokości kilkudziesięciu metrów.

Podgląd dostępny jest w powyższym linku oraz w zakładce portalu Chwaszczyno.pl

Zachęcamy Państwa i firmy do wsparcia nas w utrzymaniu tego przedsięwzięcia!

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.