Po wizji terenowej dotyczącej udrożnienia rowu melioracyjnego w Chwaszczynie

 

W czwartek 24.09.2015r. o godzinie 9.30 odbyła się wizja terenowa dotycząca udrożnienia rowu melioracyjnego na działce 467 w Chwaszczynie z udziałem pracowników Starostwa Powiatowego w Kartuzach oraz przedstawicielem rady sołeckiej wsi Chwaszczyno Panią Aleksandrą Nosel, Panem Radnym Powiatowym Piotrem Fikusem i mieszkanką sąsiadującej nieruchomości Marzeną Poprawską. W wizji uczestniczył również p. Andrzej Puzdrowski dyrektor ZDP w Kartuzach i Pan Filip Łapa. Gminę Żukowo reprezentował Wiesław Pałka.

 

Sprawę opisywaliśmy niedawno na łamach naszego portalu. Na spotkaniu uzgodniono, że prace udrożniania rowu zaczną się na początku miesiąca października i zaczną się od wykaszania traw, następnie będą dokonane ponownie oględziny rowu i zostaną pogłębione i czyszczone na całej swojej długości.

 

row meloracyjny2

 

Nadesłane : Aleksandra Nosel z Rady Sołeckiej Chwaszczyna

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.