„Pływanie na byle czym” w Tuchomku. Zbudowałeś już pływającą konstrukcję?

Od kilku lat 15 sierpnia nad jeziorem Tuchomskim gromadzi się liczne grono ludzi, którzy dzięki niesamowitej inwencji i inżynieryjnej smykałce walczą o koronę zwycięstwa w konkursie na najbardziej zdumiewającą jednostkę pływającą.

Impreza odbywa się na plaży przy Ośrodku Wczasowym „Oleńka” w Tuchomku. W ubiegłym roku na wody jeziora Tuchomskiego wypłynęło 6 konstrukcji, które zdołały unieść się na wodzie. Wtedy jury przyznało I miejsce zespołowi „Eco Piraci” z Banina.

plywanie na byle czym

Imprezę prowadzi niezawodny Jacek Miąskowski ze swoim Dynamic Event, a współorganizują ją wspomniany Dworek „Oleńka” oraz sołectwa i Koła Gospodyń Wiejskich w Tuchomiu i Miszewie.

Kto wygra w tym roku? Tego dowiemy się już we wtorek 15 sierpnia! Zapraszamy!

Przypominamy zeszłoroczne zmagania:

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.