„Pływanie na byle czym” – piątek – plaża przy Dworku „Oleńka” w Tuchomiu

 

W piątek 15 sierpnia br. w Tuchomku odbędzie się kolejna edycja świetnej imprezy pt. „Pływanie na byle czym”. Zeszłoroczna zabawa przyciągnęła nad Jezioro Tuchomskie rzesze konstruktorów wszelakich jednostek pływających. Również i w tym roku emocji z pewnością nie zabraknie.

 

„Pływanie na byle czym” odbędzie się na plaży przy Dworku „Oleńka” w Tuchomiu i rozpocznie się o godz. 14:00. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Dla tych, którzy zwodują najlepsze „byle co”, przewidziane są wartościowe nagrody, które przyzna jury:

 

1. miejsce: nagroda o wartości 600 zł – nagrodę funduje Ośrodek Wypoczynkowy „Oleńka”
2. miejsce: nagroda o wartości 400 zł
3. miejsce: nagroda o wartości 300 zł
4. miejsce: nagroda o wartości 200 zł
5. miejsce: nagroda o wartości 100 zł

 

Publiczność również będzie miała prawo głosu. Przewidziana jest nagroda PUBLICZNOŚCI o wartości 100zł. Ośrodek Wypoczynkowy „Oleńka” ufunduje także nagrodę SPECJALNĄ – weekendowy pobyt dla dwóch osób. Dodatkowo puchary zdobędą najmłodszy uczestnik zawodów i senior zawodów – ufundowane kolejno od Przewodniczącego Rady Miejskiej i Burmistrza Gminy Żukowo.

 

Oprócz dobrej zabawy uczestnicy „Pływania na byle czym” będą mogli wziąć udział w LOTERII CHARYTATYWNEJ, w której nagrodą główną jest rower.

 

Tak jak i w zeszłym roku przewidziany jest mecz piłki nożnej pomiędzy członkiniami KGW Tuchom i KGW Miszewo. W tegorocznej edycji po wszystkich zawodach i konkurencjach będzie można wziąć udział w imprezie tanecznej na plaży.

 

Atrakcji co niemiara, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy z całymi rodzinami. Całość poprowadzi Jacek Miąskowski ze swoim Dynamic Event.

 

plywanie na byle czym tuchomek

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.