Płyta z VIII Zjazdu Absolwentów Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie już w sprzedaży

 

Już od kilku dni dostępna jest płyta z filmem z VIII Zjazdu Absolwentów Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie. W skład zestawu obok płyty z filmem wchodzi dodatkowa płyta ze zdjęciami. Wydanie zostało wykonane staraniem naszego portalu.

 

Na około półtoragodzinnym materiale filmowym znajdą państwo podzielony na trzy części film składający się ze spotkania w szkole, nabożeństwa w kościele i zabawy w Tuchomku.

Materiał filmowy przygotowywali i zebrali Wojciech Albecki oraz Karol Krefta, nad składem, montażem i ostatecznym wykonaniem czuwał nasz kolega redakcyjny Michał Witt.

 

plyty-ze-zjazdu

W tym samym pudełku z filmem znajduje się dodatkowa płyta z niemalże 500 zdjęciami ze zjazdu, które wykonywali Wojciech Albecki, Karol Krefta oraz Roman Marszałkowski.

 

Zestaw obu płyt można nabyć w kwiaciarni Państwa Hapka przy ulicy Oliwskiej 92 oraz w sklepie wielobranżowym ABC przy ulicy Oliwskiej 88. Cena zestawu to 45 zł.

 mapka-sklep-abc-chwaszczyno

Osoby spoza Chwaszczyna zainteresowane kupnem płyt zapraszamy do kontaktu e-mailowego: kontakt@chwaszczyno.pl

 

Wojciech Albecki

 

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.