Plebiscyt Dziennika Bałtyckiego na osobowość roku w powiecie kartuskim

Dziennik Bałtycki po raz kolejny ogłosił plebiscyt na osobowość roku. W bieżącej edycji zostały nominowane również osoby z Chwaszczyna. Tytuły zostaną przyznane w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes.

Kandydatów do tytułu Osobowość Roku nominują dziennikarze, Dziennika Bałtyckiego, którzy codziennie opisują życie w pomorskich miastach i powiatach. Zgłaszają ich także czytelnicy gazety. Wszystkie nominacje podlegają akceptacji kapituły pod przewodnictwem Redaktora Naczelnego. Laureatami plebiscytu zostaną, osoby które otrzymają najwięcej SMSów z głosami.

Powiatowy etap plebiscytu będzie trwać do wtorku, 30 stycznia. W lutym laureaci tytułu Osobowości Roku z każdego miasta i powiatu, w każdej kategorii plebiscytu, wezmą udział w wojewódzkim finale plebiscytu, w którym zachowując zdobyte wcześniej głosy powalczą o tytuły Osobowości Roku 2017 na Pomorzu i dodatkowe, cenne nagrody. Pod koniec lutego w Gdańsku odbędzie się uroczysta gala plebiscytu, podczas której zdobywcy tytułów Osobowość Roku 2017 w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu odbiorą piękne statuetki i dyplomy.

 

W kategorii Samorządność i społeczność lokalna

Barbara Herrmann-Myszk, nominowana za wszechstronny rozwój KGW Chwaszczyno i kolejne zwycięstwo w Gminnym Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich w Żukowie. Aby zgłosować należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści S.17

 

W kategorii Biznes

Franciszek Bergański, FB Jelcz Chwaszczyno, nominowany za wszechstronny rozwój firmy i świadczenie nowych usług związanych z budownictwem na najwyższym poziomie. Aby zgłosować należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści B.19

 

Więcej o plebiscycie można przeczytać na stronie: http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/osobowosc-roku/a/osobowosc-roku-2017-powiat-kartuski-aktualne-wyniki,12821218

 

źródło: Dziennik Bałtycki

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.