CENTRUM HANDLOWE OSOWA GRA Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 

CH Osowa nawiązało współpracę z Osowskim Sztabem WOŚPu. Wolontariusze z dzielnicy Osowa nie tylko zorganizują 14 stycznia zbiórkę na terenie Centrum, ale także tydzień wcześniej przeprowadzą specjalną akcję informacyjną, połączoną z rejestracją dawców szpiku.

 

7 stycznia członkowie Osowskiego Sztabu WOŚP zorganizują na terenie Centrum Handlowego Osowa wydarzenie promujące Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz opowiedzą o atrakcjach, które odbędą się w siedzibie sztabu na dzielnicy Osowa w dniu finału, czyli 14 stycznia. W ramach wydarzenia w CH Osowa pojawi się także stanowisko Fundacji DKMS – Bazy Dawców Komórek Macierzystych, przy którym będzie można dowiedzieć się, co zrobić, by zostać dawcą szpiku. Zdecydowane osoby będą mogły od razu wpisać się do bazy, wypełniając stosowny formularz. Dawcą może zostać każda ogólnie zdrowa osoba pomiędzy 18 a 55 rokiem życia. W niedzielę, 7 stycznia, na terenie Centrum odbędą się również występy wokalne młodych, lokalnych artystów, którzy wykonają własne utwory oraz covery popularnych piosenek. Wydarzenie potrwa od godziny 10:00 do 16:00; a występy artystyczne odbywać się będą między godziną 14:30 a 16:00.

14 stycznia, czyli w dzień 26 Finału WOŚP, w Centrum Handlowym Osowa wolontariusze z Osowskiego Sztabu Orkiestry przez cały dzień przeprowadzać będą zbiórkę pieniędzy. Każdy, kto odwiedzi w tym dniu CH Osowa, napotka wolontariusza z puszką i będzie mógł wesprzeć akcję datkiem – w zamian otrzyma oczywiście kultową naklejkę – czerwone serduszko. Wszystkie atrakcje związane z obchodami 26 Finału Wielkiej Orkiestry odbywać się będą natomiast w siedzibie Osowskiego Sztabu WOŚP.

„Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspaniała, ogólnopolska inicjatywa, której mocno kibicujemy. W tym roku po raz pierwszy w swoich działaniach wesprzemy Osowski Sztab WOŚPu, który dla Orkiestry gra już po raz dwudziesty czwarty. Jesteśmy dumni , że mamy na naszej dzielnicy tak silną i niezawodną reprezentację wolontariuszy” – podkreśla Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa, Aleksandra Słowińska. 

 

WOSP Osowa plakat

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.