Plaga kradzieży w powiecie

{module do-reklamy-intertekst|none}

Jak podaje portal kartuzy.info sześć jednolitrowych butelek wódki, trzy butelki whisky oraz… bukiet róż padł łupem złodzieja w Chwaszczynie.


To w ostatnich dniach niejedyna kradzież, której dokonano na terenie powiatu kartuskiego. W czwartek na terenie Sulęczyna sprawca ukradł trzy metalowe słupki ogrodzeniowe oraz metalową bramę.


Ukradziono też między innymi 50 metrów kabla o łącznej wartości 1500 złotych, paliwo samochodu marki Volkswagen, łańcuch do wyrywania drzew z osprzętem o wartości 2000 złotych oraz inny złodziej ukradł torebkę z dokumentami, pieniędzmi i telefonem komórkowym.

 

Te z pozoru drobne kradzierze często są bardzo uciążliwe i kłopotliwe dla właścicieli skradzionych rzeczy. Przy okazji często uszkodzone jest mienie na większą wartość niż skaradziony przedmiot.


Czy kara jaka za to grozi jest współmierna do wyrządzonych szkód?

 

Szczegóły podanych wyżej informacji można przeczytać na stronie kartuzy.info

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.