PIERWSZE MEDALE JUDOLANDII TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU DZIECI W JUDO – V Grizzly Judo Cup

(od lewej: Basia Magrian, Dominik Skrzypkowski, Maciej Pranczke, Asia Lipińska, Kasia Magrian, Mateusz Szafrański, Gosia Damaszke)

W dniu 12.03.2016 r., odbył się Turniej Pierwszego Kroku dzieci w judo Grizzly Judo Cup. Do zawodów zgłosiło się wiele klubów z województwa pomorskiego. Judolandię godnie reprezentowało 8 zawodników ze Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie im. Adama Mickiewicza. Podopieczni Magdaleny Miller zdobyli 6 medali. Stoczyli wiele zaciętych i ekscytujących walk w swoich kategoriach wagowych.

Złote medale wywalczyli: Małgorzata Damaszke (-36kg), Joanna Lipińska(+44kg), Maciej Pranczke(-44kg). Srebrny medal zdobyła Katarzyna Magrian(-36kg). Brąz zdobyli: Mateusz Szafrański (-32kg) i Dominik Skrzypkowski(-44kg). Tuż za podium znalazła się Daria Fudalewska(-35kg) zajmując IV miejsce i Barbara Magrian zajmując VII miejsce.

Wynik judoków z Chwaszczyna jest bardzo dobrym prognostykiem przed dalszą rywalizacją sportową.

 

judo chwaszczyno 2

judo chwaszczyno 3
(Daria Fudalewska Walczyła w młodszej kategorii wiekowej)

 

judo chwaszczyno 4(Gosia(I) i Kasia(II) – najlepsze zawodniczki kategorii wagowej do 36kg)

 

judo chwaszczyno 5(Mateusz Szafrański(III) )

 

judo chwaszczyno 6(Maciej(I) i Dominik(III) kategoria wagowa do 44kg)

 

judo chwaszczyno 7
(od lewej: Basia, Asia, Kasia – przed walkami)

 

judo chwaszczyno 8
(Asia na podium)

 

Nadesłane: Magdalena Miller

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.