Park rekreacyjny w Chwaszczynie przesunięty o kolejny rok

 

Przesunął się termin stworzenia parku rekreacyjnego w Chwaszczynie. Temat mieszkańcom jest już znany od dawna. Pisaliśmy o nim wielokrotnie na naszym portalu. Szczegółowe zapowiedzi były już na zebraniu wiejskim w 2011 roku.

Wydawało się że już nie długo go zobaczymy. Niestety tak się nie stanie,ponieważ Burmistrz Jerzy Żurawicz podjął decyzje dotyczącą przetargu na zadanie pt. „Uporządkowanie i zagospodarowanie centrów wsi w Gminie Żukowo – stworzenie parków rekreacyjnych w Chwaszczynie, Baninie, Glinczu i Sulminie (wykonano już parki w Baninie i Sulminie).

 

Kwota przeznaczona na to zadanie – 574 316,74 zł. W wyniku otrzymanych ofert, które przekroczyły wartości kosztorysów inwestorskich Pan Burmistrz zdecydował o dołożeniu do parku w Glinczu kwoty około 58 000,00 zł, zaś park w Chwaszczynie zostanie przesunięty na rok 2014.

 

Niestety zdjęcie przedstawiające park już się zdeaktualizowało, ponieważ projekt zostanie uszczuplony o wykonanie fontanny.

 

Poniżej wypowiedź Burmistrza z lutego 2011 roku o planach budowy parku:

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.