Panorama TVP Gdańsk – interwencja w sprawie groźnej hałdy gruzu w Chwaszczynie.

 

 

Mieszkańcy Chwaszczyna zwrócili się do TVP Gdańsk o pomoc w sprawie powiększającej się hałdy gruzu, która powstała w związku z trwającą modernizacją linii kolejowej. Po interwencji gdańskiej telewizji inwestor PKP PLK zapowiada konsekwencje wobec wykonawcy remontu.

 

Problemem i niebezpieczeństwem jest dodatkowo zagrożenie niewybuchami trafiającymi na składowisko, co jak w reportażu wskazano potwierdza aktywność policji w tym miejscu oraz wypowiedzi mieszkańców. „(…) panowie to zabezpieczali, natomiast jak długo to leżało nie wiadomo (…) nikt nie kontroluje co w tej ziemi się znajduje” obawia się jedna z mieszkanek, wypowiadająca się w reportażu.

 

Poniżej materiał Panoramy TVP Gdańsk z dnia 20 maja 2015r.:

 

 

źródło: http://gdansk.tvp.pl/20132336/20052015-1830

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.