Ostatnie dwa spotkania w cyklu 'Moja ulica, Moje Chwaszczyno’

 

Sołtys Chwaszczyna, radni gminni oraz członkowie rady sołeckiej zapraszają mieszkańców Chwaszczyna do udziału w spotkaniach osiedlowych pn. 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’.

 

Spotkania odbędą się z mieszkańcami:

 

1) rejonu Lisie Błota (ulice Lisia, Tuchomska, Prusa, Leśna, Podleśna, Wąska) w dniu 29 czerwca (poniedziałek) o godzinie 19.00 w hali magazynowej p. Tadeusza Lorbieckiego, ul. Prusa 14,

 

2) rejon Centrum (oraz wszystkich osób, którym nie udało się wziąć udziału w poprzednich spotkaniach) w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 19.00 w szkole w Chwaszczynie, sala 18.

 

Na spotkaniu centrum Chwaszczyna w dniu 30.06.2015r. zostaną poruszone m. in. zagadnienia zagospodarowania działki przy ulicy Węglowej, modernizacji ulicy Mickiewicza, planowanej budowy tras szybkiego ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie Chwaszczyna oraz remontu obeliska.

 

Zapraszamy do aktywnego udziału.

 

Jacek Fopke
Mirosław Nowak
Jolanta Wiercińska

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.