Okradł salon optyczny w Chwaszczynie. Rozpoznajesz go na filmie?

Policja szuka złodzieja, który w nocy okradł salony optyczny w Chwaszczynie. Moment kradzieży nagrał wewnętrzny monitoring, a poszkodowani i policja proszą o pomoc w złapaniu złodzieja.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna w kapturze wybija dolną szybę w drzwiach wejściowych do zakładu optycznego i pakuje do torby oprawki z wystawy.

Łupem złodzieja padło kilkadziesiąt sztuk okularów, a straty oszacowano na kilka tysięcy złotych. Policja zabezpieczyła ślady.

Właściciele salonu NZOZ „Oko Brillowscy Kartuzy” proszą o pomoc w złapaniu złodzieja i jednocześnie przestrzegają przed kupnem skradzionych oprawek.

– Wszystkie skradzione oprawki są oznaczone i bez problemu je rozpoznamy – czytamy na profilu FB. – Jeśli ktoś będzie próbował sprzedać wam oprawki z nieznanego źródła, też prosimy o kontakt – dodają.

 

Poniżej link do filmu na FB:

KRADZIEŻ OPRAWEK Z SALONU OPTYCZNEGO W CHWASZCZYNIE

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.