OGŁOSZENIE. Przesunięcie odbioru odpadów komunalnych w niektórych częściach Chwaszczyna

Uprzejmie informujemy, że w związku z połączeniem w Chwaszczynie dotychczasowych 4 rejonów odbioru odpadów komunalnych w 2 rejony, nastąpiło przesunięcie odbioru odpadów zmieszanych do 3 tygodni dotyczy ulic:

Boczna, Brylantowa, Bursztynowa, Dąbrówki, Diamentowa, Ekologiczna, Gdyńska, Jałowcowa, Jeziorna, Kaszubska Droga, Krótka, Kwiatowa, Nałkowskiej, Ogrodowa, Oliwska, Orzeszkowej, Polna, Poprzeczna, Radarowa, Rewerenda, Rubinowa, Rzemieślników, Szafirowa, Szmaragdowa, św. Wojciecha, Telesfora, Telewizyjna, Teodora, Tuwima, Wiczlińska, Wiejska, Węglowa, Wybickiego, Zbożowa, Złota.

Sytuacja dotyczy wyłącznie pierwszego odbioru w miesiącu kwietniu.

W dniach 8 i 9 kwietnia 2019r. firma Clean-Bud (58-557-55-88) odbierze zwiększoną ilość odpadów zgromadzoną w czarnych opisanych workach usytuowanych przy pojemniku na odpady.

Za utrudnienia przepraszamy.

nadesłane UG ŻUKOWO

 

fot. źródło clean-bud.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.