Od piątku utrudnienia na obwodnicy na węźle w Owczarni

 

 


fot. twitter/GDDKiA

 

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku informuje, że w dniach 28.11.-02.12.2014 r. będzie remontowana nawierzchnia łącznic wraz z rondem na węźle Gdańsk Barniewice (Owczarnia) na drodze ekspresowej S6 Obwodnicy Trójmiasta. W zwiazku z tym osoby jadące do Chwaszczyna przez Osowę będą miały w najbliższych dniach utrudnienia.

 

Przewidywany harmonogram:

 

28.11. (piątek) ― w godz. 09:00-16:00 ― frezowanie nawierzchni ― zamknięte dla ruchu łącznice od strony Owczarni (kierunki z Łodzi i do Gdyni); od godz. 16:00 zamknięte dla ruchu łącznice od strony Barniewic (kierunki z Gdyni i do Łodzi); rondo przejezdne;

 

29-30.11. (sobota-niedziela) ― naprawa spękań, regulacja studzienek – prace wykonywane pod ruchem;

 

01-02.12. (poniedziałek-wtorek) ― zamknięte dla ruchu łącznice – wykonywanie nowej nawierzchni; w nocy w godz. 22:00-06:00 zamknięte dla ruchu rondo.

 

Objazdy zostały wyznaczone drogami przez węzeł Gdańsk Wysoka.

 

remont-owczarnia

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.