Obóz najmłodszych piłkarzy Ks CHWASZCZYNO

 

 

Od 30 czerwca 2014r. do 06 lipca 2014r. odbył się obóz dla naszych najmłodszych piłkarzy. Kadra trenerska wybrała ośrodek mieszczący się w Nowej Wsi Przywidzkiej.

 

Dzieciaki nie miały się prawa nudzić, ponieważ atrakcje były zapewnione przez cały dzień, m.in. turnieje piłkarskie, podchody, tor przeszkód, basen, trwające mistrzostwa świata i wiele innych atrakcji, które sprawiły że tydzień minął jak jeden dzień. Wszyscy wrócili z obozu cali i zdrowi a co najważniejsze w komplecie.

 

Duże podziekowania kieruje do kadry trenerskiej Pani Joanny Liszewskiej Pana Marka Liszewskiego i Pana Seweryna Świderskiego.

 

Obóz został dofinansowany przez Zarząd Klubu Sportowego „CHWASZCZYNO” dzięki otrzymanej dotacji z Urzędu Gminy Źukowo w ramach zadania Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w Gminie Źukowo w 2014. Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieźy. W imieniu Zarządu Klubu, zawodników oraz rodziców składamy podziękowania Panu Burmistrzowi Jerzemu Żurawiczowi za otrzymaną dotację.

 

ks.chwaszczyno.pl

 

{gallery}2014/2014-07/oboz-pilkarzy{/gallery}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.