Najmłodsi zawodnicy oraz zawodniczka KS Chwaszczyno na turnieju piłki nożnej.

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Najmłodsi zawodnicy oraz zawodniczka KS Chwaszczyno, uczestniczyła w swoim pierwszym halowym turnieju piłki nożnej w Tczewie zorganizowanym przez Klub Sportowy Gryf Tczew.


Turniej odbył się o Puchar Prezydenta Miasta Tczew. W turnieju uczestniczyło 12 zespołów w roczniku 2004. Zespół KS Chwaszczyno zajął IX miejsce. Należy dodać iż w Chwaszczyńskim zespole większość zawodników była z rocznika 2005 a mimo to jak na pierwszy turniej w którym wzięli udział to poradzili sobie dobrze. Należy wspomnieć, że Ci zawodnicy trenują dopiero 3 miesiące. Na szczególną uwagę zasługuje, także fakt że w naszym zespole grała jedna dziewczynka, która umiejętnościami dorównywała chłopcom. Wielkie słowa uznania dla trenera Marka Liszewskiego za trzy miesięczną pracę z grupą 38 zawodników i zawodniczką.

 

W imieniu Zarządu Klubu Sportowego „CHWASZCZYNO”, składam serdeczne gratulacje za zajęcie 9 miejsca oraz za godną postawę w reprezentowaniu naszego Klubu. Życzymy dalszych sukcesów i radości z gry w piłkę. Dziękujemy , także rodzicom , którzy pomimo dalekiego wyjazdu stawili się aby dopingiem wspierać zawodników.

 

Szczególne podziękowania kieruję ,także do Pana Piotra Pospiesznego, który zapewnił nam dojazd na mecz.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Wiceprezes Klubu Sportowego
„CHWASZCZYNO”
Janusz Płocki

 

najmlodsi-zawodnicy-ks-chwaszczyno-dyplom


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.