Nagrody dla zawodników i trenerów z Powiatu Kartuskiego

Na kwietniowej sesji Rady Powiatu Kartuskiego Rada Powiatu uchwaliła nową uchwałę w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania oraz wysokości nagród za osiągnięte wyniki sportowe dla zawodników i trenerów.

 

Wysokość nagród nie może przekraczać 3 500 zł brutto dla zawodnika oraz 2 000 zł brutto dla trenera. W roku kalendarzowym można przyznać tylko jedną nagrodę dla poszczególnego zawodnika lub trenera. Nagrody będą przyznawane za zajęcie wysokich miejsc w zawodach rangi Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata oraz Igrzysk Olimpijskich.

Jest to kolejne finansowe wyróżnienie dla zawodników, gdyż Starosta Kartuski przyznaje również comiesięczne stypendia sportowe za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

Piotr Fikus
Radny Powiatu Kartuskiego

 

Artykuł pochodzi z najnowszego numeru bezpłatnej gazetki Chwaszczyno.pl

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.