‘Moja ulica, moje Chwaszczyno’ – spotkanie dla rejonu Polnej i Rewerenda

We wtorek 30 maja na godzinę 19:00 zapraszamy mieszkańców rejonu ulic Bojańskiej, Dąbrówki, Polnej, Rewerenda, Telewizyjnej, Wiczlińskiej oraz Zbożowej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 30 maja (wtorek) o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej Firmy Malwa przy ul. Rewerenda 32 w Chwaszczynie.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. inicjatywach płytowych mieszkańców, zmianach w przebiegu i realizacji Trasy Kaszubskiej i OMT, placu zabaw i siłowni oraz oświetleniu. Na spotkaniu będzie przedstawiciel Komisariatu Policji w Żukowie, aby omówić kwestie bezpieczeństwa.

Ostatnie z cyklu spotkań – dla mieszkańców z szeroko rozumianego „centrum” oraz wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w poprzednich spotkaniach osiedlowych, odbędzie się we wtorek 6 czerwca o godz. 19:00 w szkole przy ul. Mickiewicza.

Zapraszamy do aktywnego udziału!

Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke
Mirosław Nowak

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.