Festyn w Żukowie z okazji Dnia Dziecka – Jesteśmy wśród was, bawimy się razem

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Niepełnosprawnym Wychowankom SOSW w Żukowie wraz z AUTOMIRAS i OKiS w Żukowie serdecznie zapraszają 28 maja na festyn Integracyjny z okazji Dnia Dziecka „Jesteśmy wśród was – Bawimy się razem”. Rozpoczęcie o godz. 13.00 nad jeziorkiem w Żukowie.

W tym dniu będziemy celebrować wspólnie Święto Wszystkich Dzieci, proponując zabawy, konkursy, gry skierowane do dzieci, młodzieży, w tym osób niepełnosprawnych.

festyn dzien dziecka zukowo 1

O godzinie 17:00 zaśpiewa znana wszystkim dzieciom i nie tylko Majka Jeżowska w koncercie pt. „Wszystkie dzieci nasze są”.

festyn dzien dziecka zukowo 2

Podczas festynu będzie można wygrać pobyt w Hotelu & Spa oraz samochód klasy premium na weekend.

festyn dzien dziecka zukowo 3

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.