Na czym polega kompleksowa obsługa prawna firmy?

Autor: nadesłane

Jeśli nie planujesz tworzyć miejsca pracy dla prawnika w swojej firmie, warto podpisać umowę o świadczenie usług prawnych i powierzyć obsługę prawną firmy radcy prawnemu. Podpisanie umowy o świadczenie usług prawnych z radcą prawnym w Gdańsku to kompleksowa pomoc, konsultacje prawne i reprezentacja we wszystkich instytucjach państwowych i niepaństwowych, firmach, organizacjach przez cały okres obowiązywania umowy. Możesz zawrzeć umowę na czas nieokreślony lub umowę na dowolny okres.

Zalety korzystania z usług radcy prawnego

Otrzymasz profesjonalną pomoc prawną we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących Twojej firmy. Radca prawny zajmuje się obsługą prawną firm i spółek. Do tego unikniesz kosztów założenia i utrzymania miejsca pracy prawnika. Możesz wypowiedzieć umowę o świadczenie usług prawnych w dowolnym momencie bez ograniczeń i bez żadnych odpraw czy rekompensat. Twoja firma nie będzie również musiała płacić podatku na ubezpieczenie społeczne i od osób fizycznych, a rachunek od usługi możesz wliczyć w koszta.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej – obsługa prawna firm i spółek

Działalność zawodowa radcy prawnego objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, która daje najlepszą gwarancję jakości usług biznesowych i rekompensatę za ewentualne szkody. Pakiet kompleksowej obsługi prawnej zazwyczaj obejmuje:

  • analizę i rozwiązywanie problemów prawnych firmy — konsultacje we wszystkich kwestiach prawnych istotnych dla firmy,
  • przygotowywanie projektów planowanych umów i innych dokumentów istotnych dla firmy,
  • ocena prawna istniejących umów, konsultacje w zakresie ich zawarcia, zmiany, wypowiedzenia,
  • przygotowywanie dokumentów korespondencyjnych z instytucjami państwowymi i niepaństwowymi,
  • przygotowywanie roszczeń, wezwań i innych dokumentów przedprocesowych dotyczących windykacji lub odszkodowania,
  • przygotowywanie pism procesowych (pozwów, pozwów wzajemnych, replik, replik, skarg odrębnych, odwoławczych, kasacyjnych i odpowiedzi na nie itp.),
  • reprezentowanie interesów spółki w negocjacjach lub relacjach z osobami trzecimi we wszystkich instytucjach państwowych i samorządowych, firmach i organizacjach, instytucjach śledczych oraz sądach wszystkich instancji,
  • audyt prawny firmy,
  • analiza przepisów i innych aktów prawnych, doradztwo prawne w zakresie ich stosowania w relacjach biznesowych,
  • inne usługi prawne na żądanie.

Co zyskujesz korzystając z pomocy radcy w większych miastach?

Pomoc prawna np.: radca prawny w Gdańsku to profesjonalni prawnicy, są gotowi do realizacji Twoich wniosków i odpowiadania na Twoje pytania 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu, telefonicznie i na żywo. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy przejrzeniu dokumentu, umowy czy przygotowaniu dokumentu firmowego, są gotowi Ci pomóc! Pomoc radcy prawnego w większych miastach, a do tego przy prowadzeniu biznesu jest niezwykle ważny. Wybierając takie usługi w większych miastach, takich jak Gdańsk, oszczędzasz swoje pieniądze i nerwy.

Różnorodność usług na każdą wielkość budżetu

Znajdziesz odpowiednie zarządzane plany usług prawnych i usługi dla swojej firmy, niezależnie od tego, czy jesteś dużą firmą, która nie działała przez większość czasu, czy szukasz usług prawnych dopiero po raz pierwszy.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.