Moja ulica, moje Chwaszczyno – spotkanie dla mieszkańców regionu Kaszubskiej Drogi i ulic w kierunku Gdańska

We wtorek 23 maja na godzinę 19:00 zapraszamy mieszkańców rejonu ulicy Kaszubska Droga i ulic przylegających, ulicy Oliwskiej od granicy Gdańska w stronę Chwaszczyna, mieszkańców Osiedla Angielskiego, Osiedla Nad Jeziorem oraz ulic Jeziorna, Szafirowa, Ekologiczna, Szmaragdowa, Złota, Ogrodowa, Diamentowa, Bursztynowa, Telesfora, Teodora.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 23 maja (wtorek) o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej salonu samochodowego TOYOTA w Chwaszczynie, ul. Gdyńska 68 (wjazd od ulicy Oliwskiej).

Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. o projektowanym oświetleniu i kanalizacji ulicy Jeziornej, Szafirowej i Bursztynowej, inicjatywach płytowych mieszkańców, zmianach w przebiegu i realizacji tras szybkiego ruchu oraz powstającym Domu Kultury w Chwaszczynie.

Na spotkaniu będzie przedstawiciel Komisariatu Policji w Żukowie, aby omówić kwestie bezpieczeństwa.

Terminy kolejnych spotkań:
– 30 maja (wtorek) godz. 19:00, ulice: Dąbrówki, Polna, Rewerenda – budynek firmy Malwa przy ul. Rewerenda,
– dla mieszkańców z szeroko rozumianego „centrum” oraz wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w poprzednich spotkaniach osiedlowych, spotkanie odbędzie się we wtorek 6 czerwca o godz. 19:00 w szkole przy ul. Mickiewicza.

 

Zapraszamy do aktywnego udziału!
Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke
Mirosław Nowak

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.