’MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’ – edycja 2022. Kolejne spotkanie mieszkańców Chwaszczyna!

Autor: Jolanta Wiercińska

Zapraszamy mieszkańców sołectwa Chwaszczyno do udziału w kolejnych spotkaniach osiedlowych pn. 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’.

We wtorek 7 czerwca na godz. 19.00 zapraszamy mieszkańców okolicy Czarne Błota, Kawle, osiedla Józefin. Spotkanie odbędzie się na terenie Mariny Białe Żagle przy ul. Dookoła Świata 1 w Chwaszczynie.

Na kolejne spotkanie zapraszamy w czwartek 9 czerwca na godz. 19.00 mieszkańców okolic ul. Kaszubskiej Drogi, ul. Oliwskiej, Szafirowej, Jeziornej do Toyoty Walder przy ul. Oliwskiej 58.

Na spotkaniach będziemy rozmawiać m.in. na jakim etapie prac jest rozpoczęcie budowy OMT, o zgłoszonych projektach w pierwszej edycji budżetu obywatelskiego, o realizacji programu płytowego, poprawie bezpieczeństwa, stanu zaawansowania prac nad miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego oraz kontynuacji budowy oświetlenia dróg gminnych.

Spotkanie w okolicach ul. Rewerendy zaplanowano na 14 czerwca w firmie Malwa a podsumowanie w centrum na 29 czerwca w Strefie Kultury. Szczegółową informację o kolejnych terminach będziemy zamieszczać w biuletynie parafialnym i biuletynie sołeckim, na tablicach informacyjnych, stronie internetowej sołectwa www.rada.chwaszczyno.pl, profilu Facebook: Rada Sołecka Chwaszczyno.

Prosimy o poinformowanie i zaproszenie sąsiadów.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do czynnego udziału w cyklu spotkań osiedlowych!

Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.