’MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’ – edycja 2022. Zaproszenie na spotkanie mieszkańców Chwaszczyna!

Autor: Rada Sołecka Chwaszczyno

Wzorem ubiegłych lat zapraszamy mieszkańców sołectwa Chwaszczyno do udziału w spotkaniach osiedlowych pn. 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’.

Na spotkaniach podsumujemy aktualny stan inwestycji w Chwaszczynie, co jeszcze pozostało do realizacji oraz jakie kolejne działania należy podjąć aby mieszkało się jeszcze lepiej.
Aby dotrzeć bezpośrednio do mieszkańców spotkania będą organizowane w różnych lokalizacjach na terenie Chwaszczyna.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy mieszkańców rejonu Lisie Błota w czwartek 2 czerwca o godz. 19.00 do Zajazdu Zaścianek przy ul. Wąskiej 23 w Chwaszczynie. Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. na jakim etapie prac jest rozpoczęcie budowy OMT, o zgłoszonych projektach w pierwszej edycji budżetu obywatelskiego, o realizacji programu płytowego, poprawie bezpieczeństwa, stanu zaawansowania prac nad miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego oraz kontynuacji budowy oświetlenia dróg gminnych.

Informacja o kolejnych terminach oraz miejscach spotkań będziemy zamieszczona w biuletynie parafialnym i biuletynie sołeckim, na tablicach informacyjnych, stronie internetowej sołectwa www.rada.chwaszczyno.pl, profilu Facebook: Rada Sołecka Chwaszczyno.

Do końca czerwca spotkania odbędą się w rejonie Czarnych Błot, Kawli, Józefina, Kaszubskiej Drogi i okolic ul. Jeziornej oraz Rewerendy. Podsumowanie w centrum odbędzie się 29 czerwca.

Już teraz prosimy o indywidualną refleksję nad najważniejszymi potrzebami Państwa miejsca zamieszkania, jak również całego Chwaszczyna oraz w jaki sposób chciałbym się zaangażować w jego rozwój. Równocześnie prosimy o zgłoszenie przed spotkaniem dodatkowych tematów, o których chcielibyśmy wspólnie porozmawiać. Bardzo prosimy o obecność, gdyż wnioski ze spotkania będą istotne w podziale środków z funduszu sołeckiego oraz budżetu gminy. Prosimy o poinformowanie i zaproszenie sąsiadów.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do czynnego udziału w cyklu spotkań osiedlowych!

Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke

Źródło: Rada Sołecka Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.