’MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’ – edycja 2019. Zaproszenie na spotkanie mieszkańców mieszkańców rejonu ulicy Kaszubska Droga

Już za nami pierwsze z cyklu spotkań osiedlowych, które odbyło się na Lisich Błotach, w budynku firmy Triada Augusto Pomorze, dzięki uprzejmości panów Tomasza i Dariusza Aleksandrowiczów. Bardzo dziękujemy za obecność mieszkańcom i udział w dyskusji!

Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek 6 czerwca o godzinę 19.00 w sali konferencyjnej salonu samochodowego TOYOTA przy ul. Gdyńskiej 68 w Chwaszczynie. Na to spotkanie zapraszamy mieszkańców rejonu ulicy Kaszubska Droga (również wszystkich ulic przylegających w tym osiedla kompozytorów, ul. Jarzębinowej, Kasztanowej, Akacjowej, Brzozowej, Świerkowej, Świętobora, Bogusława, Zofii) oraz ulicy Oliwskiej od granicy Gdańska w stronę Chwaszczyna, mieszkańców Osiedla Angielskiego, Osiedla Nad Jeziorem oraz ulic Jeziorna, Szafirowa, Ametystowa, Ekologiczna, Szmaragdowa, Rubinowa, Złota, Ogrodowa, Diamentowa, Brylantowa, Bursztynowa, Telesfora, Teodora.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. rozwoju placu rekreacyjnego przy ul. Jeziornej oraz jego uroczystemu otwarciu, budowie oświetlenia ulicy Jeziornej, Szafirowej i Bursztynowej, zakończeniu utwardzenia ul. Jeziornej i Szafirowej, rozpoczęciu prac budowlanych węzła Chwaszczyno wraz z budową Trasy Kaszubskiej.

Już teraz prosimy o indywidualną refleksję nad najważniejszymi potrzebami Państwa miejsca zamieszkania, jak również całego Chwaszczyna oraz w jaki sposób chciałbym się zaangażować w jego rozwój. Równocześnie prosimy o zgłoszenie przed spotkaniem dodatkowych tematów, o których chcielibyśmy wspólnie porozmawiać.

Bardzo prosimy o obecność, gdyż wnioski ze spotkania będą istotne w podziale środków z funduszu sołeckiego oraz budżetu gminy. Prosimy o poinformowanie i zaproszenie sąsiadów.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do czynnego udziału w cyklu spotkań osiedlowych!

P.S. Kolejne spotkania będą dedykowane mieszkańcom Czarnych Błot i Kawli  (11 czerwca,) oraz rejonu Rewerenda i Polnej – 13 czerwca. Zakończymy spotkaniem w centrum 17 czerwca. Szczegóły spotkań wkrótce

Aleksandra Nosel
Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.