Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej za nami

 

W minioną sobotę 03.12.2016 Klub Sportowy “CHWASZCZYNO”, zorganizował na hali sportowej w Chwaszczynie Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 2009. Na początku zgromadzonych zawodników, trenerów oraz rodziców przywitali Prezes Klubu Roman Walder oraz Wiceprezes Janusz Płocki, którzy życzyli chłopcom udanego turnieju, wielu bramek oraz postawy fair play.

W turnieju wzięło udział 6 zespołów: Vigo Tuchom, KS Sulmin, Karlikowo Sopot, Olimpia Osowa, Stolem Gniewino i KS Chwaszczyno. Ogólnie uczestniczyło 70 zawodników. Padły 54 gole w 30 meczach. Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik KS Sulmin Dawid Błaszczyk, który otrzymał pamiątkowa statuetkę, dyplom oraz nagrodę strój bramkarski. Najlepszym strzelcem turnieju z 11 bramkami na koncie został zawodnik Stolem Gniewino Aleksander Block, który także otrzymał pamiątkową statuetkę, dyplom oraz nagrodę stój piłkarski.

W każdy zespole trenerzy wytypowali najlepszego zawodnika poszczególnej drużyny:

  • Vigo Tuchom Michał Borzecki
  • Stolem Gniewino Mariusz Styn
  • KS Chwaszczyno Maciej Damaszke
  • Olimpia Osowa Karol Kozak
  • Karlikowo Sopot Jakub Tabisz
  • KS Sulmin Piotr Szpek

Wszyscy Ci chłopcy otrzymali pamiątkowe statuetki. W związku ze z faktem, iż był to Turniej Mikołajkowy nie było nagród za poszczególne miejsca lecz za udział w turnieju. Dlatego wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały okazałe puchary, pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci piłek , zaś wszyscy zawodnicy otrzymali medale oraz słodkie Mikołaje. W trakcie turnieju dzięki organizatorowi wszyscy zawodnicy zjedli wspólny posiłek oraz dzięki rodzicom którzy przygotowali domowe wypieki mogli częstować się słodkościami i napojami.

W tym miejscu w imieniu Zarządu Klubu pragnę gorąco podziękować rodzicom naszych zawodników za przygotowanie ciast i poczęstunku dla uczestników turnieju. Szczególne podziękowania kieruję do Państwa Czemko, Pani Damaszke oraz Pani Olejniczak za ogromną pomoc i zaangażowanie oraz opiekę nad chłopcami w trakcie turnieju oraz przygotowanie poczęstunku. Dziękujemy również trenerowi Markowi Liszewskiemu za ogromną pracę przy organizacji i przy obsłudze samego turnieju. Podziękowania kieruję również do Burmistrza Gminy Żukowo Pana Wojciecha Kankowskiego, gdyż turniej współfinansowano ze środków Urzędu Gminy Żukowo w ramach otrzymanej dotacji na rok 2016.

Wiceprezes Klubu Sportowego
„CHWASZCZYNO”
Janusz Płocki

turniej mikolajkowy chwaszczyno 01

turniej mikolajkowy chwaszczyno 01

turniej mikolajkowy chwaszczyno 01

turniej mikolajkowy chwaszczyno 01

turniej mikolajkowy chwaszczyno 01

turniej mikolajkowy chwaszczyno 01

turniej mikolajkowy chwaszczyno 01

turniej mikolajkowy chwaszczyno 01

turniej mikolajkowy chwaszczyno 01

turniej mikolajkowy chwaszczyno 01

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.