Mieszkanka Chwaszczyna dziś w „Jaka to melodia?”

Zdolnych mamy mieszkańców! W dzisiejszym wydaniu teleturnieju muzycznego „Jaka to melodia?” wystąpi mieszkanka Chwaszczyna – Bożena Bruhn-Olszewska. Zapraszamy do oglądania dziś o godz. 18:30 na TVP1!

 

Każdy wie, na czym polega „Jaka to melodia?” – program ten skupia przed telewizorami mnóstwo ludzi, ponieważ dedykowany jest wszystkim, którzy słuchają muzyki i rozpoznają tytuły różnych utworów.

W niedzielnym odcinku muzyczne wyzwanie podejmie dr Bożena Bruhn-Olszewska z Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego z Katedry Biologii Molekularnej. Występ naszej mieszkanki związany jest ze specjalnym wydaniem popularnego programu, w którym będą uczestniczyć ludzie nauki. W pierwszych rzędach zasiądzie zaś prorektor uczelni, prof. Grzegorz Węgrzyn.

Zapraszamy przed telewizory dzisiaj o godz. 18:30 w TVP1.

jaka to melodia 1

Poniżej zapowiedź odcinka na facebook’u:
Zapowiedź niedzielnego odcinka na facebook’u

fot.: screeny z zapowiedzi

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.