Mieszkańcy Chwaszczyna w programie „Pytanie na śniadanie”

W ubiegłym tygodniu (27.07.2017r.) mieszkanka Chwaszczyna Monika Bronicka wraz z synem wystąpiła w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Nasza sąsiadka zaprezentowała swoją najnowszą książkę „Przygoda na rafie”.

Jest to książka dla dzieci o charakterze podróżniczo-edukacyjnym. „Przygoda na rafie” opowiada o dziecięcych przygodach w świecie ciekawych zwierząt. Co można robić podczas półrocznego pobytu na morzu? Czy życie na jachcie nie jest nudne? Mimo braku zabawek, gier elektronicznych, czy placu zabaw można spędzać ciekawie wolny czas, gdzie wystarcza kreatywność i otwartość na otaczający świat.

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawie zapowiadającą się książką oraz programem TV „Pytanie na śniadanie”: „PRZYGODA NA RAFIE”- CODZIENNE ŻYCIE NA MORZU.

 

pytanie na sniadanie tvp2https://pytanienasniadanie.tvp.pl/33380249/przygoda-na-rafie-codzienne-zycie-na-morzu

Okładka książki „Przygoda na rafie”:

przygoda na rafie

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.