Mieszkańcy Chwaszczyna na festynie w Glinczu.

 

„Postaw na rodzinę!” pod takim hasłem 23 maja 2015r. odbył się festyn w Glinczu. W programie były występy zespołów muzycznych, animacje i zabawy, mecz siatkówki oraz wiele atrakcji innych atrakcji. W jednym z konkursów wzięli również mieszkańcy Chwaszczyna.

 

Konkursy wymagały uczestnictwa całych rodzin. Chętnych do udziału w przygotowanych atrakcjach nie brakowało. Były nagrody, poczęstunek i dobra zabawa, która trwała aż do północy.

 

Wśród wielu konkursów jednen z nich polegał na poszukiwaniu złota. Wygrywał ten, kto wygrzebał z piasku jak najwięcej „złotych” kamyczków. W gorączce złota bezkonkurencyjna była dwuosobowa drużyna z naszej miejscowości – Iwona i Emilia Lipińskie.

 

Festyn zorganizowała Rada Sołecka Glincza wraz z Sołtysem, Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego Radunia oraz został wsparty przez Ośrodek Kultury i Sportu.

 

 

fot. Sylwia Lipińska:

 

{gallery}2015/2015-05/festyn-glincz{/gallery}

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.