Lokalne Forum Międzysektorowe Gminy Żukowo – 11.09.2018, godzina 17:00, Strefa Kultury w Chwaszczynie

Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, Gminą Żukowo oraz Sołectwem Chwaszczyno serdecznie zapraszają do udziału w Pierwszym Lokalnym Forum Międzysektorowym Gminy Żukowo, które odbędzie się 11.09.2018. Zaczynamy o godzinie 17:00 w Strefie Kultury w Chwaszczynie (adres: ul. Żeromskiego 9, Chwaszczyno).

Do udziału zapraszamy zarówno przedstawicieli lokalnego samorządu, biznesu, jak i organizacji pozarządowych.

Będzie to pierwsze Forum dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) łączące trzy sektory: biznes, ngo i samorząd. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: Społeczna odpowiedzialność biznesu w wymiarze lokalnym”. Porozmawiamy o tym, czym jest CSR i zrównoważone relacje, dlaczego warto współpracować, jak to wygląda w praktyce. Będzie także panel dyskusyjny z udziałem lokalnych przedsiębiorców, samorządu i organizacji pozarządowych, podczas którego będzie można poznać różne wymiary współpracy lokalnej.

Szczegółowy program przesyłamy w załączeniu. Zachęcamy do upowszechniania niniejszej informacji. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa przesyłając maila na adres Organizatora: koordynator@upfoundation.pl

 

chwaszczyno plakat 3 okchwaszczyno plakat 3 ok

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.